17-18 липня 2010 Грозовые ворота (Яремче, Украина)

  • Чат
Ответить
Аватара пользователя
-Волк-
Маршал
Сообщения: 5591
Зарегистрирован: 14 янв 2009, 14:39
17
Команда: KEEPERS
Родился: 30.04.1976
Благодарил (а): 7 раз
Контактная информация:

17-18 липня 2010 Грозовые ворота (Яремче, Украина)

Сообщение -Волк- »

necrosus писал(а):Організаторами гри є Військовий округ "ЗАХІД".
Гра проходить за правилами та підтримкою ТМ "Мілітарист".


Фото місця проведення гри - http://necrosus.io.ua/album237580_0 та http://necrosus.io.ua/album359602.
Місце проведення - м.Яремче (3 км від центральної дороги). Там де і Грозові ворота-2 але на перший день є інша локація. Справжня висотка.
Територія - необмежена(цього разу ігрову територію обмежувати не будемо). Рельєф змінний. Рослинність змінна (густи та рідкий ліс, хвойні дерева).

Наметове містечко буде розташовано на поляні, навколо ліс.

Гра безкоштовна.

Дата проведення 17-18 липня 2010 року.

Місце проведення м.Яремче. (3 км від основної траси)
http://necrosus.io.ua/album359602 - 1 локація на перший день. Справжня висотка.
http://necrosus.io.ua/album237580_0 - 2 локація на перший день та основна на другий день

Перший день - заїзд. Вечірня гра, 16.00 до 21.00
Другий день - гра з 10.00 до 16.00

Для тих, кому не виходить приїхати в суботу, можуть приїхати в неділю, але не пізніше 8.00

Ліс, гірська місцевість, фортифіковані укріплення, гірська річка.

Проживання - наметове містечко. Палатками кожний забезпечує сам себе.

Дві ігрові сторони:
1. Війська Російської Федерації.(Регулярні війська та Група спецназа ГРУ Єгорова) 40%
2. Чеченські бойовики. (Банда Костолома, Бойовики Хабіба) 60%

Місію викладу пізніше.
Карта доїзду також чуть пізніше.

На грі будуть діяти де які обмеження:

1. Бункера. Дозволено тільки для кулеметів. А також для приводів, де заводом виробником не виготовляються механи. Також дозволені бункери для приводів - переробок з ММГ.
2. Персонажі в стані алко та нарко сп"яніння.
3. Позакомандники. Позакомандники можуть бути в складі іншої команди.
4. Прокатчики.

Обмеження по антуражу:
1. Війська Російської Федерації.
Регулярні війська - радянська, російська та українська форма.
Група спецназа ГРУ Єгорова - мабута, горка, афганка.
Головний убор - бандани в оливі, кепки-афганки, радянські каски.
2. Чеченські бойовики. Любе рябе, крім російської, української форми. Російську чи українську форму дозволено використовувати тільки в різнобій і лише штани. Верх має бути іншим. Наприклад, штани дубок, куртка вудланд. Як що кітель не використовується, а штани наприклад дубок, то обов"язково наявність головного убору згідно обмежень.
Головний убор - любе рябе, крім касок, бандан в оливі і кепок-афганок.


Також хочу повідомити що у відділу "Гуцули" ювілей - 4 роки.
А також у замкома відділу "Гуцули", Юри - День народження

Реєстрація тут -
Питання в цій гілці.
Остальное тут


Заранее извиняюсь: Раскладка клавиатуры у меня только Русская.
Китайская мудрость гласит: Ты сказал - я поверил, ты повторил - я засомневался, ты стал настаивать и я понял, что ты лжешь.
Homo homini lupus est
Ответить

Вернуться в «Межкомандники архив 2008-2011»