26-27-28 июня 2011 года Бродский котел. (Яремче)
-
-Волк-
- Маршал
- Сообщения: 5591
- Зарегистрирован: 14 янв 2009, 14:39
- 17
- Команда: KEEPERS
- Родился: 30.04.1976
- Благодарил (а): 7 раз
- Контактная информация:
26-27-28 июня 2011 года Бродский котел. (Яремче)
Comandor [GN] писал(а):Название: Бродский котел. Перезагрузка 2011.
Дата : 26-27-28 июня 2011 года (Официально выходные дни в Украине)
Место проведения : Карпаты, Ивано-франковская область, Яремче.
Формат : Суточная нон-стоп игра с паралельным проведением трехдневного горного рейда протяженностью 60-70 км.
Взнос: подсчитывается, в пределах 60-80 грн.
Стороны :
1. Условно Дивизия "Галычына" - 40%
2. Условно 1-ый Украинский Фронт - 40%
3. Условно УПА - 20%
DIXIE писал(а):На грі будуть наступні обмеження :
1. Бункера. Допускаються виключно для кулеметів і АЕГів, де завод виготовлювач не виробляє механи, а також для переробок з ММГ.
2. Персонажі в стані алко, або нарко сп"яніння. Гори, а особливо в темну пору доби і неадекватність - речі ну зовсім не сумісні. Неадеквати в тєльняшках - будуть виводитися з баном на всю команду.
3. Позакомандники. Реєстрація буде проходити виключно по-командна і з демонстрацією шеврона команди.
4. Прокатчики - ібо зло.
5. Фотокореспонденти - як на Відкритті 2011 р. Тобто в уніформі, з ігровою смертю і т.д.
DIXIE писал(а):Так сталося, що "Бродський Котел", у тому форматі (фестивальному), який був протягом чотирьох років, більше проводитись не буде. Добре це чи погано, дасся чути, але рішення я прийняв на останньому БК, минулого року в Тернополі, що і озвучив після фесту.
Гра буде абсолютно нова. Гра буде проходити в мальовничому місці Станіславських Карпат, в форматі нон-стоп. Так, як вихідних буде три дні, то пофестивалити в Яремче час буде і після гри. На грі буде задіяна техніка типу Урал, ЗІЛ-131, УАЗ.
Паралельно буде проходити гірський рейд. Кількість рейдовиків буде обмежена - до 100 чол. Результати рейдових груп складатимуть 50% результату всієї гри.
Організторами гри виступають : Діксі, ТМ "Мілітарист", Фідель, ВО "Захід".
Правила - ТМ "Мілітарист". Буде працювати "Ліга честі".
ПодробностиDIXIE писал(а):Розклад :
26.06.2011 р.
1. Заїзд на базу, реєстрація 8.00 - 12.00.
2. Шикування, доведення інформації до учасників 12.30 - 13.00.
3. Виїзд транспортом організаторів на позиції 13.00 - 14.00.
4. Старт гри 14.30
27.06.2011 р.
Фініш гри 16.00
Прбуття на базу 16.30 - 17.00.
Далі - які в кого побажання та можливості. Благо подітися в Яремче є де.
Заранее извиняюсь: Раскладка клавиатуры у меня только Русская.
Китайская мудрость гласит: Ты сказал - я поверил, ты повторил - я засомневался, ты стал настаивать и я понял, что ты лжешь.
Homo homini lupus est
Китайская мудрость гласит: Ты сказал - я поверил, ты повторил - я засомневался, ты стал настаивать и я понял, что ты лжешь.
Homo homini lupus est
-
Yakudza
- Команда 2016

- Сообщения: 171
- Зарегистрирован: 26 ноя 2009, 18:52
- 16
- Команда: Вольник
- Родился: 23.06.1988
- Откуда: Брест
-
Forest
- Подполковник

- Сообщения: 741
- Зарегистрирован: 26 июн 2009, 06:50
- 17
- Команда: KEEPERS
- Родился: 05.12.1972
- Контактная информация:
Re: 26-27-28 июня 2011 года Бродский котел. (Яремче)
Я думаю поехать и Свифт.На чем пока не решили.3. Позакомандники. Реєстрація буде проходити виключно по-командна і з демонстрацією шеврона команди.
С уважением, FOREST
Хитрость - образ мыслей очень ограниченных людей и очень отличается от ума, на который по внешности походит. (Иммануил Кант)


Хитрость - образ мыслей очень ограниченных людей и очень отличается от ума, на который по внешности походит. (Иммануил Кант)


-
Forest
- Подполковник

- Сообщения: 741
- Зарегистрирован: 26 июн 2009, 06:50
- 17
- Команда: KEEPERS
- Родился: 05.12.1972
- Контактная информация:
Re: 26-27-28 июня 2011 года Бродский котел. (Яремче)
Посмотрев и сравнив время проведения игры в Бресте(Вторжение)и в Яремче я пришёл к выводу ,что при большом желании можно побывать на двух этих играх, т. к. Вторжение заканчивается в 16.00 25июня ,а регистрация в Яремче с 8.00 до 12.00 26 июня.Если выехать из Бреста в 22-23 часа то спокойно можно прибыть в Яремче на регистрацию.
С уважением, FOREST
Хитрость - образ мыслей очень ограниченных людей и очень отличается от ума, на который по внешности походит. (Иммануил Кант)


Хитрость - образ мыслей очень ограниченных людей и очень отличается от ума, на который по внешности походит. (Иммануил Кант)


-
HaN
- Участник край 2016

- Сообщения: 1393
- Зарегистрирован: 01 июн 2009, 12:36
- 17
- Команда: S.W.A.T.
- Родился: 17.11.1983
- Откуда: S.W.A.T.
- Контактная информация:
-
Forest
- Подполковник

- Сообщения: 741
- Зарегистрирован: 26 июн 2009, 06:50
- 17
- Команда: KEEPERS
- Родился: 05.12.1972
- Контактная информация:
Re: 26-27-28 июня 2011 года Бродский котел. (Яремче)
Думаю если играть на правильных
"инструментах",то всё реально.
С уважением, FOREST
Хитрость - образ мыслей очень ограниченных людей и очень отличается от ума, на который по внешности походит. (Иммануил Кант)


Хитрость - образ мыслей очень ограниченных людей и очень отличается от ума, на который по внешности походит. (Иммануил Кант)


-
Forest
- Подполковник

- Сообщения: 741
- Зарегистрирован: 26 июн 2009, 06:50
- 17
- Команда: KEEPERS
- Родился: 05.12.1972
- Контактная информация:
Re: 26-27-28 июня 2011 года Бродский котел. (Яремче)
Сообщение Двигунець гри
Буде 5 місій. Чотири денних (по дві на кожен день) і одна нічна - диверсійного типу + нічні караули.
Денні місії будуть не лінійного характеру. Тобто, результат попередньої місії впливає на сценарій наступної.
Система оживлень, частково, буде схожа на ту, що була на минулому БК + буде враховуватися результат попередньої місії. За виконання, часткове виконання місій, стороні нараховується система балів, які в сумі із результатом рейдової групи і визначать переможця.
УПА бали не нараховуються, так, як вони воюють за ідею. Дії УПА будуть коригуватися оргами, для вирівнювання балансу сторін, на основі інформації ігромайстерів.
В грі будуть задіюватись автомобілі. Прохання, всім дотримуватись правил техніки безпеки, враховуючи гірську місцевість і габарити техніки. Також, прохання, перечитати правила ТМ "Мілітарист", в частині підриву техніки і дії бійця під час підриву.
Інформація по місіям, буде доводитися оргами виключно до командирів сторін, а вони - відповідно по ланцюгу, до решти.
Враховуючи історичну складову гри, місії будуть, в основному, носити атакуючий характер для дивізії "Галичина" - прорив з оточення, перехід через перевал і вихід в Закарпаття, і оборонний для Червоних. Хоча, одна з місій, буде для Червоних контратакуючою
Регистрация на игру начинается в понедельник.
С уважением, FOREST
Хитрость - образ мыслей очень ограниченных людей и очень отличается от ума, на который по внешности походит. (Иммануил Кант)


Хитрость - образ мыслей очень ограниченных людей и очень отличается от ума, на который по внешности походит. (Иммануил Кант)


-
_KA_
- Подполковник

- Сообщения: 875
- Зарегистрирован: 24 окт 2009, 19:10
- 16
- Команда: "СТАЯ" Брест
- Родился: 21.04.1978
Re: 26-27-28 июня 2011 года Бродский котел. (Яремче)
плохо конечно по времени обе игры. просто и брест рулит - но и Украина к нам ездит - их нельзя обижать.
Чего Вы орете у вас же есть руки\, сдшмг "СТАЯ"
-
СЕНЯ
- Команда 2016

- Сообщения: 2680
- Зарегистрирован: 26 июн 2009, 17:20
- 17
- Команда: СДО "Воин"
- Родился: 07.10.1985
Re: 26-27-28 июня 2011 года Бродский котел. (Яремче)
Я думаю надо выбирать куда ехать, либо вторжение, либо БК.
Не согласен-критикуй, критикуешь-предлагай, предлагаешь-делай, делаешь-отвечай!

